13 лист. 2017

Урок до дня мови та писемності у 2 - А класі з використанням презентацій та наочності

5 лист. 2017

Відпочинок на канікулах 1-А з класним керівником Мельник Наталією Валентинівною

5 лист. 2017

4 листопада учні 8 класів узяли участь у спортивно-виховному заході, грі в пейнтбол.

Діти на свіжому повітрі на спеціально облаштованій території, що неподалік від містечка Блакитне озеро, спробували свої сили у "військово-польових змаганнях", тренувалися на влучність попадання в ціль. Діти провели час з задоволенням, поділилися враженнями, що відчули справжній адреналін.
4 лист. 2017

Учні 2 А класу та 2 – І класу на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка"

Учні 2 А класу ( класний керівник Єфименко Л.Г.) та 2 – І класу ( класний керівник Кутах Л.І.) на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка", де взяли участь у майстер - класі "Майбутні кухарі". Дітям дуже сподобплося і вони вирішили продовжити це вдома разом з батьками.
30 жовт. 2017

30 жовтня учні 5-Б класу святкували Хеллоуїн

Був справжній зліт відьом і всілякої нечисті. Ми від душі повеселилися. Було чаювання з тематичними печивом, конкурси та танці. Навіть наші мами не залишилися в стороні і теж придумали собі костюми.
13 жовт. 2017

Осінній благодійний ярмарок

Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Борогодиці та Дня захисника України весело та завзято пройшов осінній благодійний ярмарок у гімназії 39. Таке свято відбувається уже традиційно.
29 вер. 2017

Свято Дня вчителя

Шановні наші вчителі! У першу неділю жовтня У вас професійне свято. У школу ми йдем сьогодні, Бажаємо привітати.
18 вер. 2017

Випуск новин TV39

Випуск новин TV39 від 18.09.2017
13 вер. 2017

Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

План заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на І півріччя 2017-2018 н.р.
4 вер. 2017

Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту

Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !