1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника та День знань

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
9 бер. 2017

Поздравление учителям с 8 Марта

Поздравляем нашего любимого классного руководителя Татьяну Ивановну, учителей родной уже младшей школы, всех прекрасных женщин - учителей, которые вкладывали и вкладывают столько сил и знаний в наших детей, наших будущих учителей - учителей старшей школы, прекрасных руководителей нашего учебного заведения и всю женскую половину гимназии с Международным женским днем!
21 січ. 2017

Тиждень початкової школи та мистецтва

З метою підвищення рівня культури, посилення любові до прекрасного, зміцнення учнівського колективу, розвитку творчих здібностей та стійкого емоційного відношення до оточуючого світу в учнів початкової ланки, з 23 по 27 січня 2017 р. в Гімназії був проведений спільний тиждень кафедр початкової школи та художньо-естетичних дисциплін.
19 січ. 2017

День Соборності України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в гімназії проведено ряд виховних заходів до Дня Соборності України та Дня Пам’яті героїв Крут.
30 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
23 груд. 2016

Заходи, спрямовані на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму

Протягом листопада-грудня 2016 року в гімназії проводився ряд просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму. Учителі суспільно-гуманітарних дисциплін на уроках використовували програмний виховний матеріал за даної тематики.
2 груд. 2016

Срібний ювілей

Великий шкільний корабель на ім’я «Гімназія №39» дістався свого 25-річчя! У зв’язку з цією датою 2 грудня 2016 року в навчальному закладі відбулося велике, незабутнє, неповторне свято «Рідній гімназії – 25!».
28 лист. 2016

25 річчя заснування гімназії

Вітаємо із ювілеєм – 25 річчям заснування нашої гімназії.
21 лист. 2016

Зустріч з Терейковською С.А.

21 листопада 2016 року в гімназії №39 відбулася зустріч учнівської громади міста з Терейковською Світланою Анатоліївною, учасницею Революції Гідності, членом жіночої сотні Майдану, письменницею, в минулому вчителькою нашої гімназії.
22 жовт. 2016

Робота гімназії на осінніх канікулах

Графік роботи гуртків, студій на осінніх канікулах

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !