12 жовт. 2016

Круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях"

12 жовтня 2016 року на базі гімназії № 39 відбувся круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях" у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
6 жовт. 2016

Семінар для вчителів хімії

6 жовтня в стінах гімназії № 39 відбувся семінар для вчителів хімії .
30 вер. 2016

День працівника освіти

30 вересня, по всій країні відбулися святкові заходи присвячені Дню працівника освіти. В нашій гімназії, за багато років вже склались певні традиції що до проведення цього дня. З самого ранку учні зустрічають всіх вчителів святковими привітаннями і маленькими подаруночками.
21 вер. 2016

До Всесвітнього Дня миру євроклубівці саджали дерева на подвір’ї гімназії

21 вересня - євроклубівці Кам’янської гімназії № 39 саджали дерева заради миру
5 вер. 2016

Олімпійський тиждень у 2016 році в гімназії №39

Згідно з плану роботи закладу у період з 05.09 по 10.09.2015 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2016

Свято Перше вересня в гімназії №39

Урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
25 серп. 2016

УВАГА!

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ! Запрошуємо Вас на перекличку 30 серпня 2016 року о 8-30
25 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", фінальний випуск

Фінальний випуск про створення козацького стану в рамках проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 3-4 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник 3-4 тижня проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 2 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник проекту "Школа своїми руками" станом на 2 тиждень

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !