5 лют. 2016

Всесвітній день безпеки інтернету

Четверте лютого - в усьому світі цей день відомий як «Всесвітній день безпеки інтернету».
3 лют. 2016

Спортивно - масовий захід «Ігри чемпіонів»

3 лютого 2016 року на базі спортивного залу гімназії №39 відбувся відбірковий тур ІІ етапу спортивно - масового заходу «Ігри чемпіонів» серед збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
3 лют. 2016

Вшанування пам'яті воїнів-афганців

3 лютого учні 8 класу відвідали воїнське кладовище та поклали квіти на могилу воїна-афганця Бурчака Валерія, випускника гімназії №39.
22 січ. 2016

Виставка «Домашні обереги»

До дня Соборності України, силами учнівського самоврядування гімназії було створено виставку «Домашні обереги», де наші учні презентували справжні скарби своїх родин.
20 січ. 2016

День Соборності України

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна». 22 січня учні гімназії вшановували проголошення Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
15 січ. 2016

Тренінг – метод сучасного навчання

Все більшої популярності в сфері освіти набувають різноманітні види тренінгів. Для педагогів така методика підвищення кваліфікації вже стала звичною, а от тренінг як форма навчання школярів зараз набуває актуальності.
12 січ. 2016

Теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів»

12 січня учні гімназіі №39, члени гуртка журналістики «Mediagrup», відвідали теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів».
30 груд. 2015

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вся команда гімназії №39 вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2015

Зустріч з відомим істориком - Циганок Ніною Олександрівною

23 грудня в педагогічному музеї гімназії відбулася зустріч з Циганок Ніною Олександрівною - відомим істориком, краєзнавцем, ветераном музейної справи , колишнім директором музею міста (1982-2000 рр.), членом Національної спілки журналістів України, членом краєзнавчого товариства «Кам’янсько - Дніпродзержинськ» , заступником голови міської організації ветеранів України , автором історичної частини Герба м. Дніпродзержинська, автором кількох книг і безліч статей в газетах та журналах.
16 груд. 2015

Наш успіх на фестивалі пісні

З 16 по 18 грудня 2015 року представники нашої гімназії у складі: Бразалука Рустама (учня 6-А класу), Яковенко Марії (учениці 4-А клас), і вчителя музичного мистецтва Станкевич Н.М., узяли участь у благодійному фестивалі «Партнерів єднає мелодія пісні» в місті Комсомольск Полтавської області.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 жовт. 2017
Осінній благодійний ярмарок
Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Борогодиці та Дня захисника України весело та завзято пройшов осінній благодійний ярмарок у гімназії 39. Таке свято відбувається уже традиційно.

29 вер. 2017
Свято Дня вчителя
Шановні наші вчителі! У першу неділю жовтня У вас професійне свято. У школу ми йдем сьогодні, Бажаємо привітати.

18 вер. 2017
Випуск новин TV39
Випуск новин TV39 від 18.09.2017

13 вер. 2017
Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років
План заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на І півріччя 2017-2018 н.р.

4 вер. 2017
Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту
Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.

1 вер. 2017
Свято Першого дзвоника та День знань
Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.