21 лист. 2017

До Дня української писемності та мови в гімназії для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена тематична виховна година (вчитель Полтавець Е. Р.).

Учні у формі практикуму згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора “Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Тараса Шевченка.
14 лист. 2017

Класна година «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»

Щорічно 10 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки. Учні 9 класу дізналися багато цікавого на класній годині «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»
13 лист. 2017

Урок до дня мови та писемності у 2 - А класі з використанням презентацій та наочності

5 лист. 2017

Відпочинок на канікулах 1-А з класним керівником Мельник Наталією Валентинівною

5 лист. 2017

4 листопада учні 8 класів узяли участь у спортивно-виховному заході, грі в пейнтбол.

Діти на свіжому повітрі на спеціально облаштованій території, що неподалік від містечка Блакитне озеро, спробували свої сили у "військово-польових змаганнях", тренувалися на влучність попадання в ціль. Діти провели час з задоволенням, поділилися враженнями, що відчули справжній адреналін.
4 лист. 2017

Учні 2 А класу та 2 – І класу на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка"

Учні 2 А класу ( класний керівник Єфименко Л.Г.) та 2 – І класу ( класний керівник Кутах Л.І.) на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка", де взяли участь у майстер - класі "Майбутні кухарі". Дітям дуже сподобплося і вони вирішили продовжити це вдома разом з батьками.
30 жовт. 2017

30 жовтня учні 5-Б класу святкували Хеллоуїн

Був справжній зліт відьом і всілякої нечисті. Ми від душі повеселилися. Було чаювання з тематичними печивом, конкурси та танці. Навіть наші мами не залишилися в стороні і теж придумали собі костюми.
13 жовт. 2017

Осінній благодійний ярмарок

Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Борогодиці та Дня захисника України весело та завзято пройшов осінній благодійний ярмарок у гімназії 39. Таке свято відбувається уже традиційно.
29 вер. 2017

Свято Дня вчителя

Шановні наші вчителі! У першу неділю жовтня У вас професійне свято. У школу ми йдем сьогодні, Бажаємо привітати.
18 вер. 2017

Випуск новин TV39

Випуск новин TV39 від 18.09.2017

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.