4 лист. 2017

Учні 2 А класу та 2 – І класу на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка"

Учні 2 А класу ( класний керівник Єфименко Л.Г.) та 2 – І класу ( класний керівник Кутах Л.І.) на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка", де взяли участь у майстер - класі "Майбутні кухарі". Дітям дуже сподобплося і вони вирішили продовжити це вдома разом з батьками.
30 жовт. 2017

30 жовтня учні 5-Б класу святкували Хеллоуїн

Був справжній зліт відьом і всілякої нечисті. Ми від душі повеселилися. Було чаювання з тематичними печивом, конкурси та танці. Навіть наші мами не залишилися в стороні і теж придумали собі костюми.
13 жовт. 2017

Осінній благодійний ярмарок

Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Борогодиці та Дня захисника України весело та завзято пройшов осінній благодійний ярмарок у гімназії 39. Таке свято відбувається уже традиційно.
29 вер. 2017

Свято Дня вчителя

Шановні наші вчителі! У першу неділю жовтня У вас професійне свято. У школу ми йдем сьогодні, Бажаємо привітати.
18 вер. 2017

Випуск новин TV39

Випуск новин TV39 від 18.09.2017
13 вер. 2017

Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

План заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на І півріччя 2017-2018 н.р.
4 вер. 2017

Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту

Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника та День знань

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
9 бер. 2017

Поздравление учителям с 8 Марта

Поздравляем нашего любимого классного руководителя Татьяну Ивановну, учителей родной уже младшей школы, всех прекрасных женщин - учителей, которые вкладывали и вкладывают столько сил и знаний в наших детей, наших будущих учителей - учителей старшей школы, прекрасных руководителей нашего учебного заведения и всю женскую половину гимназии с Международным женским днем!
21 січ. 2017

Тиждень початкової школи та мистецтва

З метою підвищення рівня культури, посилення любові до прекрасного, зміцнення учнівського колективу, розвитку творчих здібностей та стійкого емоційного відношення до оточуючого світу в учнів початкової ланки, з 23 по 27 січня 2017 р. в Гімназії був проведений спільний тиждень кафедр початкової школи та художньо-естетичних дисциплін.

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.