11 вер. 2015

День здоров'я

Вітаємо 5 -Б клас з перемогою у змаганнях, 5 - Б та 9 -Б класи посіли перше місце у спортивному квесті серед всіх учнів гімназії.
9 вер. 2015

Козацькі розваги

Козацькі розваги - змагання між 5 - А та 5 - Б класом. Вітаємо 5 - Б клас з перемогою , 1 місце
1 вер. 2015

Перший дзвоник

1 вересня відбулося свято першого дзвоника. Вітаємо всіх з початком навчального року!
28 трав. 2015

Останній дзвоник

28 травня в гімназії №39 відбулася урочиста лінійка на честь свята останнього дзвоника
12 трав. 2015

Конкурс віршів «Збережемо пам'ять про подвиг»

У педагогічному музеї гімназії 12.05.2015 року відбувся конкурс віршів присвячений Великій Перемозі у ІІ світовій війні над нацизмом у Європі «Збережемо пам'ять про подвиг» .
10 трав. 2015

Із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, а також із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!
8 трав. 2015

Святкова лінійка "Про минуле серце пам’ять зберігає"

8 травня активістами євроклубу «Європейська єдність»( керівник Пономарьова Н.В.) для всієї гімназійної громади була організована і проведена святкова лінійка "Про минуле серце пам’ять зберігає", присвячена відзначенню Дню пам’яті і примирення.
7 трав. 2015

Воїни АТО в гімназії

7 травня до гімназії завітали шановані гості – воїни АТО, ветерани військової служби, ветерани праці та діти-війни:
5 трав. 2015

Тиждень «Пам’яті та примирення»

З 5 по 8 травня в гімназії пройшов тиждень «Пам’яті та примирення» під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».
8 квіт. 2015

Прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти».

8 квітня в гімназії була проведена прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти». До неї були залучені учні 8-10 класів, які висували свою точку зору стосовно того, чи корисна для нас, звичайних споживачів, реклама, чи вона шкодить нам і постійно дратує. Кожен клас на підтвердження власної думки готував приклади відеороликів з реклами.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !