11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 3-4 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник 3-4 тижня проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 2 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник проекту "Школа своїми руками" станом на 2 тиждень
7 трав. 2016

Соціальний проект "Школа своїми руками"

В рамках проведення проекту "Школа своїми руками" розпочато будівництво шкільного майданчика
6 трав. 2016

71 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в гімназії проведено ряд захоів.
5 трав. 2016

Всеукраїнський фестиваль ДЮП-2016

Вітаємо гімназійну команду Дружин юних пожежних, «РАТИБОРЦІ» яка посіла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП-2016!
28 бер. 2016

Атестація вчителів

28 березня 2016 року в гімназії №39 відбулася атестація вчителів.
4 бер. 2016

У гімназії № 39 відбулася зустріч з викладачем Бермінгемського університету (Великобританія)

Напередодні 8 березня за підтримкою Голови Всеукраїнської Християнсько – демократичної Партії (ХДП) В. Черненка на базі гімназії №39 (директор Занєгіна С. Л.) відбулася зустріч голови ХДП Великобританії викладача філософії Бермінгемського університету Річардом Роджерсом з євроклубівцями й учнями гімназії.
5 лют. 2016

Всесвітній день безпеки інтернету

Четверте лютого - в усьому світі цей день відомий як «Всесвітній день безпеки інтернету».
3 лют. 2016

Спортивно - масовий захід «Ігри чемпіонів»

3 лютого 2016 року на базі спортивного залу гімназії №39 відбувся відбірковий тур ІІ етапу спортивно - масового заходу «Ігри чемпіонів» серед збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
3 лют. 2016

Вшанування пам'яті воїнів-афганців

3 лютого учні 8 класу відвідали воїнське кладовище та поклали квіти на могилу воїна-афганця Бурчака Валерія, випускника гімназії №39.

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.