13 жовт. 2017

Осінній благодійний ярмарок

Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Борогодиці та Дня захисника України весело та завзято пройшов осінній благодійний ярмарок у гімназії 39. Таке свято відбувається уже традиційно.
29 вер. 2017

Свято Дня вчителя

Шановні наші вчителі! У першу неділю жовтня У вас професійне свято. У школу ми йдем сьогодні, Бажаємо привітати.
18 вер. 2017

Випуск новин TV39

Випуск новин TV39 від 18.09.2017
13 вер. 2017

Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

План заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на І півріччя 2017-2018 н.р.
4 вер. 2017

Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту

Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника та День знань

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
9 бер. 2017

Поздравление учителям с 8 Марта

Поздравляем нашего любимого классного руководителя Татьяну Ивановну, учителей родной уже младшей школы, всех прекрасных женщин - учителей, которые вкладывали и вкладывают столько сил и знаний в наших детей, наших будущих учителей - учителей старшей школы, прекрасных руководителей нашего учебного заведения и всю женскую половину гимназии с Международным женским днем!
21 січ. 2017

Тиждень початкової школи та мистецтва

З метою підвищення рівня культури, посилення любові до прекрасного, зміцнення учнівського колективу, розвитку творчих здібностей та стійкого емоційного відношення до оточуючого світу в учнів початкової ланки, з 23 по 27 січня 2017 р. в Гімназії був проведений спільний тиждень кафедр початкової школи та художньо-естетичних дисциплін.
19 січ. 2017

День Соборності України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в гімназії проведено ряд виховних заходів до Дня Соборності України та Дня Пам’яті героїв Крут.
30 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу